Twitter, Türkçe ‘Konular’ hizmetini başlattı

Twitter, Türkçe ‘Konular’ hizmetini başlattı

Twitter, Türkiye'de başlattığı ‘Konular’ (Topics) hizmetini geliştirmeyi sürdürüyor.

İSTANBUL (İGFA) - Twitter'da çok fazla konuşma oluyor ve bazen sizinle en alakalı olanları, en ilgileneceğiniz konuları keşfetmek oldukça zor. Bunu kolaylaştırmak için Twitter, Türkiye'de başlattığı ‘Konular’ (Topics) hizmetini geliştirmeye devam ediyor.

Bir konu seçtiğinizde - favori grubunuz, spor takımınız veya ünlünüz olsun - uzmanlardan, hayranlardan veya Twitter'da bu konu hakkında çokça konuşmaya meyilli bir sürü hesaptan oluşan grubun Tweetlerini görürsünüz. Twitter “Konular” hizmetiyle, bu hesapların hiçbirini takip etmek zorunda değilsiniz, sohbet size gelecek.

Tek bir dokunuşla, önemsediğiniz şeylerle ilgili en alakalı ve ilginç Tweetleri görme seçeneğine sahip olabiliyorsunuz. Bunu yapmak için;

Profil menünüzde, Ana Sayfa zaman akışınızda ve arama sonuçlarında çeşitli Konuları takip etmeniz için istemler görürsünüz. Sadece Konuyu takip edin, Twitter da deneyiminizi ilgili Tweetler, etkinlikler ve reklamlarla kişiselleştiriyor. Ayrıca, görüntülediğiniz veya beğendiğiniz Tweetler gibi profilinize ve aktivitenize dayalı olarak ilgileneceğinizi düşünülen diğer konularla da Twitter, kullanıcısını eşleştiriyor.


Haber Kaynak : İGFA